kondycja fizyczna, awf, warszawa
Pobierz materiały Pytania i odpowiedzi Forum dyskusyjne

< powrót

mgr Jakub Turski

Jakub Turski od 2007 roku absolwent i doktorant AWF Warszawa. W projekcje PBKF odpowiedzialny za wygląd i administrowanie strony oraz forum dla nauczucieli. Jego pasje to: nauki o kulturze fizycznej, fizjologia żywienia, zdrowe odżywianie, rekreacja ruchowa, fitness, plany treningowe, masaż i odnowa bilogiczna. Wszystkie te zainteresowania rozwija publikując artykuły na, założonym w 2008 roku, wortalu internetowym Klub Aktywnych, gdzie także pełni funkcję aktywnego trenera, redaktora i admninistratora strony.

Prywatnie Jakub Turski zajmuję się prowadzeniem indywidualnych treningów, rozpisywaniem diet i układaniem planów suplementacyjnych. Jako trener osobisty propaguje aktywny styl życia i pilnuje, aby jego podopieczni nie tylko podnosili swoją sprawność fizyczną, ale także dbali o swój rozwój osobisty i samodoskonalenie w pozostałych dziedzinach życia.

Początki swoich zainteresowań Jakub Turski rozwijał prowadząc własną firmę Active Group. Zajmował się tam prowadzeniem akcji reklamowych (głównie kampanie typu BTL, event marketing, ambient marketing i consumer promotion) oraz współpracą z branżą MICE. Kubę można często spotkać na rowerze lub pływalni.

< powrót

KondycjaFizyczna.pl © Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie
tworzenie stron internetowych warszawa